Filtruj

Praca Jankowski - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH

nowa oferta
A.J.RECRUITMENT ADRIANNA JANKOWSKAA.J.RECRUITMENT ADRIANNA JANKOWSKA
Starogard Gdański

Zakres obowiązków: Biały Montaż Sprzętu: Głównym zadaniem na stanowisku jest montaż sprzętu niskoprądowego. Obejmuje to instalację i konfigurację różnych systemów, takich jak: *Alarmy *SSWIN (System Sygnalizacji Włamania) *Sieć LAN *System SSP (System Sygnalizacji Pożaru) Wymagania: wykształce...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik prac elektrycznych i teletechnicznych

SYNAGO ELECTRIC SYLWIA JANKOWSKA SP. K.SYNAGO ELECTRIC SYLWIA JANKOWSKA SP. K.
Gdańsk

Kierownik prac elektrycznych i teletechnicznych Miejsce pracy: Gdańsk Twój zakres obowiązków Koordynacja prac elektrycznych Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych/teletechnicznych w oparciu o wymagania kontrahenta, dokumentację techniczną oraz harmonogram Weryfikacja kosztorysów i roz...

19.05.202419.05.2024