Filtruj

Praca Janusz - Jastrowie

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL BIOLOGII

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. DR.JANUSZA KORCZAKA W JASTROWIUMŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. DR.JANUSZA KORCZAKA W JASTROWIU
Jastrowie

Zakres obowiązków: praca nauczyciela biologii Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Poziom wykształcenia wyższe magisterskie pedagogiczne z resocjalizacją. Doświadczenie zawodowe mile widziane....

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE

Jastrowie

Zakres obowiązków: praca nauczyciela wychowania do życia w rodzinie Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Poziom wykształcenia wyższe magisterskie pedagogiczne z resocjalizacją. Doświadczenie mile widziane....