Filtruj

Praca Janusz - Popowo

1-3 z 3 ofert pracy

BARMAN -DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY (NR 0967)

JANUSZ MARGAŃSKI PPH MAR-TECHJANUSZ MARGAŃSKI PPH MAR-TECH
Popowo

Zakres obowiązków: przygotowywanie drinków, napoi, obsługa baru Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

praca w ogrodzie Serock

JANUSZJANUSZ
Popowo-Parcele

Zatrudnię 1 do 2 dni w tygodniu / dni powszednie / w godz. 7 - 17 do sprzątania dorywczego DUŻEGO ogrodu wieś Popowo Parcele, 8 km od Serocka. Mężczyzn Prace polegają m. in. na pieleniu, grabieniu, czyszczeniu alejek, cięciu drzew i krzewów, sekatorem, nożycami do cięcia roślin, prace na drabi...

04.04.202404.04.2024
od 26 zł

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

SZKOŁA NAUKI JAZDY KIEROWCA JANUSZ BADURASZKOŁA NAUKI JAZDY KIEROWCA JANUSZ BADURA
Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Szkolenie kierowców kat. B Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wymagane szkolenie instruktora nauki jazdy...

25.04.202425.04.2024