Filtruj

Praca Jazda Samochodem - Terespol

1-3 z 3 ofert pracy

Spawacz TIG

ARCON PERSONALSERVICE GMBHARCON PERSONALSERVICE GMBH
Terespol

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia tymczasowego. Od 2001 roku oferujemy naszym kandydayom atrakcyjną pracę. Arcon Personalservice GmbH przeprowadzi Cię skutecznie przez etat wejścia na niemiecki rynek pracy. Opiekun w j. Polskim zatroszczy się o wszystko. Spawacz TIG Obowiązki Umiejętność spawa...

19.06.202419.06.2024

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne

ROOS SPEDITION SP. Z O.O.ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Terespol

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne Twój zakres obowiązków transport chemii w cysternach i kontenerach chemicznych na terenie Unii Europejskiej działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię zaangażowanie oraz dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań Nasze Wymagani...

31.05.202431.05.2024

Kierowca transport kontenerów.Auta w automacie

EDWARD JAKUSZKOEDWARD JAKUSZKO
Terespol

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Wykonywanie zadań transportowych. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E. Ukończony kurs na przewóz towarów. Gotowość do długotrwał...

15.05.202415.05.2024