Filtruj

Praca Jedna Zmiana - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Staż w dziale administracji

nowa oferta
LIBRUSLIBRUS
Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Czym będziesz się u nas zajmować? przygotowywaniem umów współpracy w oparciu o szablony kontaktem telefonicznym z klientami w sprawach dokumentacji i potwierdzania zawartych ustaleń dbaniem o porządek w wewnętrznej dokumentacji pomocą w innych zadaniach administracyjnych WYMAGANIA...

05.06.202405.06.2024
Stażstaż

GŁÓWNA KSIĘGOWA (1/2 ETATU)

nowa oferta
INSTYTUT EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCHINSTYTUT EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCH
Katowice

Zakres obowiązków: - Zakres obowiązków: 1. nadzorowanie pracy działu księgowości 2. sporządzanie deklaracji podatkowych 3. sporządzanie rocznego i półrocznego sprawozdania finansowego Instytutu 4. analiza i wdrażanie zmian w przepisach rachunkowych i podatkowych 5. współpraca z inspektorami skarbowy...

Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

nowa oferta
INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Sosnowiec

Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa skanera magazynowego załadunek, rozładunek oraz sortowanie przesyłek ręczne prace magazynowe Oczekujemy: doświadczenia w pracach magazynowych sumienności, uczciwości oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki sprawności fizycznej oraz manualnej Mamy do za...