Filtruj

Praca Jedna Zmiana - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik magazynowy – oklejanie paczek

Piotrków Trybunalski

Zadania: Oklejanie paczek etykietami Przepakowywanie w opakowania zbiorcze Wymagania: Ukończone 18 lat Zdolności manualne Sumienność Zatrudniamy również osoby ze statusem ucznia lub studenta Oferta: Współpraca w formie umowy-zlecenia Wynagrodzenie 27,70 zł brutto/godzinę Możliwość dłuższej współprac...

04.04.202404.04.2024

Pracownik produkcji

Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń do rozlewu produktów Obsługa etykieciarki Obsługa grawitacyjnego stanowiska do rozlewu kleju Pakowanie produktów na półautomatycznej linii do pakowania Rozlew produktów w opakowania handlowe Obsługa szorowarki Wymagania: Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków ...

Lodziarnia zatrudni przy sprzedaży lodów i gofrów w Bełchatowie

MARZENAMARZENA
Bełchatów

Zatrudnimy osoby od 16 do 35 lat na stanowiskach: - Sprzedawca lodów i gofrów - Sprzedawca lodów naturalnych - Sprzedawca lodów naturalnych Praca w dni powszednie w systemie dwóch zmian: 9.00- 18.00 15.00 - 21.00 alternatywnie tylko na jedną ze wskazanych powyżej zmian Istnieje również możliwoś...

14.05.202414.05.2024
od 21 zł