Filtruj

Praca Jednostka Budzetowa - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

GŁÓWNY KSIĘGOWY

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W NIEMSTOWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W NIEMSTOWIE
Niemstów

Zakres obowiązków: prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością jednostki budżetowej, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczyc...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowy

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Legnica

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Legnicy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Księgowy do spraw księgowość, kadry Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Legnicy Księgowy Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: pełna obsługa fin...

25.05.202425.05.2024

SKARBNIK Gminy Jemielno

WIOLETA STUPNICKA - CENCORAWIOLETA STUPNICKA - CENCORA
Jemielno

1. Wymagania niezbędne : 1) obywatelstwo polskie, 2) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 3) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, 4) brak prawomocnego skazania za przestępstwo prz...

21.05.202421.05.2024