Filtruj

Praca Jeronimo Martins - Elbląg

1-2 z 2 ofert pracy

ZASTĘPCA KIEROWNIKA

JERONIMO MARTINS POLSKA S. A.JERONIMO MARTINS POLSKA S. A.
Elbląg

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem. Trzy zmiany, godziny pracy do uzgodnienia wedug grafiku. Możliwość podjęcia pracy na cały 1 etat lub 0,75 etatu. Pierwsza umowa na 6 miesięcy, następna na 1 rok . Rekrutacja poprzez linka rekrutacyjnego https://tiny.pl/drl3f Wymagania: wykształcenie - bra...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA - KASJER

Elbląg

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku sprzedawca kasjer w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Elblągu. Pierwsza umowa o pracę na czas określony 6 m-cy bez okresu próbnego, potem umowa na 1 rok Wynagrodzenie jest do uzgodnienia + dodatkowo przysługują benefity, premie uznaniowe, dodatki Możliwość pr...