Filtruj

Praca Jerzy - Brzeźnica

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

MARKET BUDOWLANY JEŻYK JERZY KOSEKMARKET BUDOWLANY JEŻYK JERZY KOSEK
Brzeźnica

Zakres obowiązków: przyjmowanie i zamawianie towaru, załadunek i rozładunek Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą uprawnie...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

Brzeźnica

przyjmowanie i zamawianie towaru, załadunek i rozładunek...

Spedytor miedzynarodowy

JERZYJERZY
Dębica

Witam Zatrudnimy na stanowisko spedytora Do obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku będzie należeć: realizacja zleceń transportowych oraz organizacja obsługi logistycznej pozyskiwanie zleceniodawców oraz wyszukiwanie zleceń na giełdzie organizacja współpracy z przewoźnikami, pozyskiwanie now...

27.02.202427.02.2024
od 1 zł