Filtruj

Praca Jezyk Francuski - Susz

1-3 z 3 ofert pracy

DYSPOZYTOR/LOGISTYK Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Susz

Numer oferty: StPr/24/2150Obowiązki:Dopilnowywanie transportów, obrót dokumentami transportowymi, przygotowywanie transportu i zlecenia dla Klienta.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Zanajomość języka obcego: angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego...

15.09.202415.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Dyspozytor Logistyki [ Dział sprzedaży ]

PATRYKPATRYK
Susz

Opis stanowiska: Poszukujemy energicznej i zorientowanej na klienta osoby, która dołączy do naszego zespołu w dziale sprzedaży i obsługi klienta. Jako Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, będziesz odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami, oferowanie usług logistycznych oraz dbanie o ...

10.09.202410.09.2024
od 4400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ZOOM AGNIESZKA MAKAREWICZZOOM AGNIESZKA MAKAREWICZ
Susz

Zakres obowiązków: Dopilnowywanie transportów, obrót dokumentami transportowymi, przygotowywanie transportu i zlecenia dla Klienta. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Zanajomość języka obcego: angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego lub włoskiego. Komunikatywność. Doświadczenie - m...

05.09.202405.09.2024