Filtruj

Praca Jezyk Hebrajski

Wynagrodzenie

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / BUSINESS DEVELOPMENT REPRESENTATIVE

Kraków

Zakres obowiązków: Stanowisko sprzedażowe; praca na targetach sprzedażowych; Sprzedaż i rozszerzanie kont marketingowych w nawiązaniu do potrzeb klientów. Godziny pracy: 7-19 Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6500 zł. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (m...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY/ INSIDE SALES REPRESENTATIVE

Kraków

Zakres obowiązków: Stanowisko sprzedażowe, praca na targetach sprzedażowych, sprzedaż i rozszerzenie kont marketingowych w nawiązaniu do potrzeb klientów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średni...

MANAGER DS. SPRZEDAŻY

Kraków

Zakres obowiązków: Stanowisko kierownicze, zarządzanie, coaching i mentoring zespołu, udział w krótkoterminowym i długoterminowym planowaniu strategii organizacji, prowadzenie przeglądu wydajności zespołu, wsparcie w określaniu i przydzielaniu celów indywidualnych i zespołowych. Godziny pracy: 7-19....

16.05.202416.05.2024