Filtruj

Praca Jezyk Hiszpanski - Bełchatów

Asystent Klienta Drogerii Bełchatów Armii Krajowej 7 (u. na zast.)

ROSSMANN SDP SP. Z O.O.ROSSMANN SDP SP. Z O.O.
Bełchatów

Twój zakres obowiązków aktywna praca z Klientem na sali sprzedaży i podczas obsługi kasowej, bieżąca praca z towarem - zdarza się, że także w porze nocnej (np. podczas dostaw), prowadzenie zmiany, podczas której zorganizujesz pracę sobie i współpracownikom, bieżące dbanie o wizerunek drogerii, ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor j. hiszpańskiego

AGAAGA
Łękińsko

W związku z rozwojem szkoła językowa zatrudni lektora języka hiszpańskiego do pracy z dziećmi , młodzieżą oraz dorosłymi w małych grupach (Max 4 osoby) oraz do prowadzenia zajęć indywidualnych w szkole w Łękińsku/ koło Kleszczowa Wymagania: - studia kierunkowe lub certyfikat językowy potwierdzając...

03.06.202403.06.2024
od 60 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMJĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: Nauczanie języka hiszpańskiego w szkole podstawowej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

28.05.202428.05.2024