Filtruj

Praca Jezyk Hiszpanski - Grudziądz

Pracownik ds. Bezpieczeństwa, Sekcja Bezpieczeństwa Magazynu

ROSSMANN SDP SP. Z O.O.ROSSMANN SDP SP. Z O.O.
Grudziądz

Twój zakres obowiązków: obsługa i przetwarzanie sygnałów z systemów SSWiN (SATEL), CCTV oraz PPOŻ w Centrum Dystrybucyjnym, systemowe wsparcie procesów bezpieczeństwa w magazynie, zabezpieczenie mienia na terenie magazynu, obsługa podstawowych programów bazodanowych, obsługa systemu GPS. Nasze...

26.08.202426.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla nauczycieli - szkoła średnia

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Grudziądz

W związku z dynamicznym rozwojem szkoły Zespół Szkół Manager w Grudziądzu, która stawia na wysoką jakość edukacji i indywidualne podejście do ucznia. W związku z rozwojem naszej placówki poszukujemy nauczycieli do: język polski język angielski język niemiecki język hiszpański biologia chemia ...

19.07.202419.07.2024

Magazynier Rossmann Grudziądz od 4600 brutto plus dodatki

Grudziądz

Twój zakres obowiązków: kompletacja towaru do wysyłki do sklepów, utrzymywanie porządku w miejscu pracy, wsparcie pozostałych procesów w magazynie (przyjęcie towaru, wysyłka towaru), przestrzeganie procedur i instrukcji firmowych, dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Nasze wymagania: chę...

18.06.202418.06.2024