Filtruj

Praca Jezyk Polski - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Monter płyt warstwowych

nowa oferta
ALINAALINA
Katowice

Monterzy płyt warstwowych , praca na wysokości. Wyjazd ,wszystkie potrzebne dokumenty,noclegi , dojazd do pracy zapewnione . Wymaganie !!! Karta pobytu dla obywateli z poza UE. Inny dokument potwierdzający legalny pobyt. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego. +48**********14 (Al...

11.06.202411.06.2024

Pracownik ds. Logistycznej Obsługi Klienta

nowa oferta
Jaworzno

Aktualnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem rusztowań i doradztwem technicznym w tym zakresie, poszukujemy osoby do działu logistyki. Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem Adecco Poland System pracy 1 zmianowy Przyjazną atmosferę Wynagrodzenie do 5500 zł br...

12.06.202412.06.2024

poszukujemy kierowcy

nowa oferta
BARTOSZBARTOSZ
Gliwice

Obowiązki: Realizacja zamówień i dostarczanie posiłków Pomoc przy pakowaniu Wymagania: Znajomość języka polskiego. Posiadanie smartfona. Posiadanie własnego pojazdu Prawo jazdy kat B. Doświadczenie na podobnym stanowisku....

od 19 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1531 s