Filtruj

Praca Jezyk Port - Świnoujście

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant Żurawi Portowych

PRACA.PL SP. Z O.O.PRACA.PL SP. Z O.O.
Świnoujście

Zakres obowiązków: Naprawa i konserwacja maszyn, Dokonywanie przeglądów i modyfikacji, Wykonywanie działań prewencyjnych, Pisanie raportów naprawczych, Dbanie o dobre relacje z klientami. Wymagania: Min. techniczne wykształcenie średnie (np. mechatronika, automatyka), Znajomość systemów elektrycznyc...

29.04.202429.04.2024

Operator służby kontroli ruchu statków

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Świnoujście

Urząd Morski w Szczecinie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Operator służby kontroli ruchu statków w Inspektoracie Bezpieczeństwa Ruchu Morskiego - Świnoujście Operator służby kontroli ruchu statków Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Dba o utrzymanie bezpieczeństwa ...

23.04.202423.04.2024

operator służby kontroli ruchu statków

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Świnoujście

Urząd Morski w Szczecinie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: operator służby kontroli ruchu statków w Inspektoracie Bezpieczeństwa Ruchu Morskiego - Świnoujście 70-207 Szczecin Plac Stefana Batorego 4 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Dba o utrzymanie bezpieczeństwa...