Filtruj

Praca Jezyk Turecki - Poznań

1-2 z 2 ofert pracy

MASAŻYSTA

nowa oferta
GREENEYES KLAUDIA ŻURCZAKGREENEYES KLAUDIA ŻURCZAK
Poznań

Zakres obowiązków: Masażysta świadczy usługi w zakresie masaży tajskich, balijskich, relaksacyjnych oraz kosmetycznych. Obsługa Klientów, rekomendowanie masaży. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Zgłaszanie braków w asortymencie do masażu. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - an...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

467. FRANCJA - (Grande-Rivière Château) Pokojówka

nowa oferta
AGENCJA PRACY KAJA NR REJESTRU 391AGENCJA PRACY KAJA NR REJESTRU 391
Poznań

Agencja pracy Kaja nr rej, 391 zatrudni, dla jednego z naszych klientów:Pokojówkę/ PokojowyLokalizacja: okolice Les Poncets, 70 km od Genewy (Grande-Rivière Château)od 1.05.2024 do 10.2024Hotel liczy 24 pokoje (od 18 do 24m2), SPA, basen, saunę, łaźnię turecką i jacuzziObowiązki:* sprzątaniu pokoi, ...