Filtruj

Praca Jezyka - Bochnia

Elektryk Automatyk pomocnik projekty w Niemczech przy maszynach

SZYMONSZYMON
Bochnia

Witam , Nasza firma zajmuje się kompleksowym okablowaniem i podłączeniem nowych maszyn. Pręznie się rozwijamy na licznych projektach w tej branży. Działamy głownie w Niemczech ale są wyjątki w krajach Unii Europejskiej. Poszukuję do pracy na stanowisko : -ELEKTRYK Z DOSWIADCZENIEM -POMOCNIK Z DO...

06.05.202406.05.2024
od 10000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

FRYZJER

USŁUGI KOSMETYCZNE STELLA KATARZYNA ZBOROWSKAUSŁUGI KOSMETYCZNE STELLA KATARZYNA ZBOROWSKA
Dobczyce

Zakres obowiązków: - świadczenie usług w zakresie mycia, czesania, strzyżenia, koloryzacji, dekoloryzacji włosów, rozjaśnianie, balejaż, ombre, pielęgnacja włosów i skóry głowy. - doradzanie w kwestii wyboru stylizacji. Praca w godzinach pomiędzy 9.00 a 19.00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze ...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor języka angielskiego - zajęcia w Nowym Sączu

PERFECT ENGLISHPERFECT ENGLISH
Limanowa

Masz doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą? Jesteś nauczycielem lub studentem języka angielskiego? Dołącz do naszego zespołu dydaktycznego! Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i metodyczne oraz korzystne warunki finansowe.Możemy Ci zaproponować poprowadz...

22.04.202422.04.2024