Filtruj

Praca Joanna - Kluczbork

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK

KUCHARKOWSKA JOANNA NORD-OILKUCHARKOWSKA JOANNA NORD-OIL
Kluczbork

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe doświadczenie na stanowisku...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik biurowy z elementami pracy graficznej

JOANNA LECHJOANNA LECH
Kluczbork

W związku z rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: Pracownik biurowy z elementami pracy graficznej ( miejsce pracy – Kluczbork ) Opis stanowiska pracy: graficzna obróbka zdjęć; retusz; czynności biurowe (obsługa ksero, kontakt...

03.04.202403.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca pracownik montażu

JOANNAJOANNA
Smardy Górne

Zatrudnię pracownika do montażu reklam. Praca w delegacjach. Wymagane: prawo jazdy kat.B, doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi tj. Wiertarka,wkrętarka oraz sumienność i chęć do pracy. Wysokie wynagrodzenie między 7000zł a 9000zł / miesiąc. Więcej informacji pod numerem tel: 66*******40...

21.09.202321.09.2023
od 7000 zł