Filtruj

Praca Joanna - Polkowice

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW

PIĘKNE WNĘTRZE JOANNA BOREJKO-KISIELPIĘKNE WNĘTRZE JOANNA BOREJKO-KISIEL
Polkowice

Zakres obowiązków: Tankowanie i sprzedaż paliw, art. spożywczych i przemysłowych, utrzymanie porządku na stacji paliw. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana obsługa komputera i kasy fiskalnej, komunikatywność, otwartość, up...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler biletów w Głogowie Elastyczny grafik, PREMIE

JOANNA BARANOWSKAJOANNA BARANOWSKA
Głogów

Firma RWR Sp. z o.o.- jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży usługowej, lider w swoim sektorze, poszukuje osób na stanowisko: KONTROLER BILETÓW miejsce pracy: GŁOGÓW Osoba ta będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie kontroli dokumentów przewozu w pojazdach Komunikacji Miejskiej oraz ...

09.05.202409.05.2024
od 30 zł