Filtruj

Praca Joanna - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

Młodszy Konsultant - stawka do 38 zł/h!

nowa oferta
JOANNAJOANNA
Tarnów

W związku z dynamicznym rozwojem projektu zatrudnimy osoby na stanowisko Młodszego Konsultanta. Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony do otoczenia, nie boisz się nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje umiejętności zapoznaj się z naszą ofertą! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Wa...

05.06.202405.06.2024
od 4300 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

JOANNA CHOSZCZYK - USŁUGI TOROWE REM TOR DUOJOANNA CHOSZCZYK - USŁUGI TOROWE REM TOR DUO
Stróże

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie kraju. Dbałość o powierzony zestaw samochodowy (naczepa firanka). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kierowca ciągnika siodłowego uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Wykształcenie bez znaczenia; staż pracy w zawodzie - mil...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0214 s