Filtruj

Praca Job - Iława

1-2 z 2 ofert pracy

STANOWISKO DS.OPRACOWANIA DECYZJI I KORESPONDENCJI

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W ELBLĄGUZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W ELBLĄGU
Iława

Zakres obowiązków: Szczegóły pod adresem strony: https://www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace/-/hrlink-job-offers/1/stanowisko-ds_-opracowania-decyzji-i-korespondencji/3346588 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania niezbęd...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO/LUBAWA

PKO BANK POLSKI S. A.PKO BANK POLSKI S. A.
Lubawa

Zakres obowiązków: Na co dzień w naszym zespole: masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje z klientami, pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych,...

27.05.202427.05.2024