Filtruj

Praca Jolanta - Jastarnia

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz potrzebny od zaraz!

JOLANTA RIEDELJOLANTA RIEDEL
Jastarnia

Restauracja Weranda Ogrodnica w Jastarni zaprasza do pracy KUCHARZA!Poszukiwany od zaraz!Oferujemy::- bardzo dobre warunki zatrudnienia- zakwaterowanie na miejscu w Jastarni na Półwyspie Helskim- umowa- młody zespół- doświadczona firma z wieloletnim stażemZadzwoń lub napisz +48 729 929 921Kontakt: J...

13.05.202413.05.2024

POKOJOWA/ PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

MAŁA ANGLIA JOLANTA BOGDANMAŁA ANGLIA JOLANTA BOGDAN
Sopot

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi oraz terenu należącego do Hotelu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie zawodowe , ale nie jest koniecznością. Wymagana dyspozycyjność oraz umiejętnośc pracy w zespole. Praca w Sopocie....

17.05.202417.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Przyjmiemy na stanowisko: zbrojarz

JOLANTAJOLANTA
Gdynia

Firma WAL-MAT zatrudni Pracownika na budowę w Gdyni, Praca od zaraz! na stanowisko: Zbrojarz Wymagania: systematyczność, samodzielność, sumienne wykonywanie powierzonych zadań Stawka netto zależna od umiejętności . Firma zapewnia: Buty i odzież roboczą BHP, Wynagrodzenie do 10. dnia każdeg...

14.05.202414.05.2024
od 28 zł