Filtruj

Praca Jozef - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK - PRACE ZWIĄZANE Z DACHAMI (O,U)

JÓZEF GUZY POKRYCIA DACHOWE DEKERJÓZEF GUZY POKRYCIA DACHOWE DEKER
Tarnów

Zakres obowiązków: Pomocnik - prace związane z dachami Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagania: 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie i okolicach, od pon. do pt., w godz.: 7:00 - 15:00. Wynagrodzenie: 5 ...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stanowisko ds. realizacji rehabilitacji - lekarz (wynik naboru - cz. 3)

ZUS ODDZIAŁ W TARNOWIEZUS ODDZIAŁ W TARNOWIE
Tarnów

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe medyczne - lekarz medycyny - minimum 3 lata doświadczenia pracy związanej z praktyką lekarską (wykonywanie zawodu lekarza), orzecznictwem lekarskim, działalnością naukową w dyscyplinach: nauki medyczne i nauki o zdrowiu- minimum 4 lata stażu pracy Mile wid...

14.03.202414.03.2024

KIEROWNIK BUDOWY (O)

JÓZEF FIRMUGA MATEO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE USŁUGOWO-HANDLOWEJÓZEF FIRMUGA MATEO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE USŁUGOWO-HANDLOWE
Ładna

Zakres obowiązków: kierownik budowy Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, min. rok doświadczenia, uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń. Praca na terenie kraju od pon. do pt. w godz.: 7.00-1...

22.04.202422.04.2024