Filtruj

Praca K Mila A - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

Podolog do współpracy

DOROTABARTEKDOROTABARTEK
Radomsko

Podejmę współpracę z osobą która chce rozwijać swoje umiejętności w podologii. Możliwa praca na pół etatu lub samozatrudnienie. Do uzgodnienia. Doświadczenie mile widziane. Posiadam w pełni wyposażony gabinet podologiczny, w centrum miasta Radomska, gotowy do pracy. Poszukuję podologa do współprac...

02.04.202402.04.2024
od 3500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

DELIKATES 2 BARBARA BARTOCHADELIKATES 2 BARBARA BARTOCHA
Kleszczów

Zakres obowiązków: Wykształcenie i doświadczenie: brak wymagań; wymagane chęci do pracy; ks. sanepidu-mile widziana; sklep spożywczy, 1/2 lub 3/4 etatu; dwie zmiany w godz. 7-18; miejsce pracy: Gliwice Kleszczów; Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Sprzedawca*...

24.04.202424.04.2024

Fizjoterapeuta Kłomnice

MEDICAL ZOOMMEDICAL ZOOM
Kłomnice

Medical Zoom Sp. z o.o. podmiot leczniczy z ponad 20- letnim doświadczeniem rozpoczyna rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego w zespole fizjoterapii domowej. Do obowiązków będzie należało samodzielne prowadzenie fizjoterapii, na wybranym wspólnie terenie Kłomnic lub innego miasta woj. ...

03.04.202403.04.2024
od 9500 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie