Filtruj

Praca Kadra - Świdnica

1-3 z 3 ofert pracy

Osoba dozoru mechanicznego

KADRYKADRY
Kostrza

Zakres obowiązków: nadzór nad 4-osobową brygadą remontową zgłaszanie zapotrzebowania i zakup materiałów, nowych urządzeń i części zamiennych, kontrola zapotrzebowania i zużycia materiałów utrzymanie maszyn, urządzeń w pełni zdolności eksploatacyjnej oraz zapobieganie i kontrolowanie prawidłowości...

29.05.202429.05.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik- konserwator utrzymania ruchu

KADRYKADRY
Kostrza

Zakres obowiązków: konserwacja, bieżące naprawy i regeneracja maszyn , urządzeń i ich części pomoc przy doraźnym usuwaniu awarii mechanicznych dbanie o stan maszyn pozwalający utrzymać je w stanie zapewniającym ciągłość produkcji Wymagania: mile widziane wykształcenie średnie zawodowe/techniczn...

od 5000 zł

Praca Lekarz POZ i mieszkanie bezpłatnie Wałbrzych

nowa oferta
PROWORK.PLPROWORK.PL
Wałbrzych

Praca dla lekarza Internisty lub Rodzinnego w Przychodni POZ + mieszkanie GRATIS Wałbrzych. Klient ProworkPL MED, Prywatna Przychodnia POZ w Wałbrzychu zatrudni lekarza rodzinnego lub lekarza internistę do pracy jako lekarz POZ. Zagwarantowane bezpłatne mieszkanie służbowe. Aktualne oferty pracy 202...

31.05.202431.05.2024