Filtruj

Praca Kadra - Wysoka

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY OFPR/24/0806

KUŹMA STANISŁAW ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH I INSTALACYJNYCHKUŹMA STANISŁAW ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH I INSTALACYJNYCH
Wysokie

Zakres obowiązków: prowadzenie spraw kadrowych, prowadzenie spraw pracowniczych, ZUS. Praca na 1/2 etatu. Miejsce pracy: Wysokie 34. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność obsługi komputera, pakietu Office, pracodawca deklaruje możliwość pr...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praktykant Randstad

RANDSTADRANDSTAD
Starachowice

Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w międzynarodowej firmie w branży HR? lubisz kontakt z ludźmi, a na praktykach kawę chcesz parzyć jedynie dla siebie?Super - dołącz do Starachowickiego zespołu Randstad na 3 miesięczne bezpłatne praktyki i poznaj procesy rekrutacji od A do Z!oferujemyelastyczny gr...

24.04.202424.04.2024

SPECJALISTA DS.KADR I PŁAC

INDUSTRY PAINTING SOLUTIONSINDUSTRY PAINTING SOLUTIONS

Co będzie wchodziło w zakres obowiązków:•samodzielne prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz jej archiwizacja•naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac•rozliczanie umów cywilnoprawnych•udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych•bieżące monito...

08.04.202408.04.2024