Filtruj

Praca Kadrowy B - Kościerzyna

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

BIURO RACHUNKOWE SP. Z O.O.BIURO RACHUNKOWE SP. Z O.O.
Kościerzyna

Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw administracyjnych biura Wystawianie faktur Wprowadzanie dokumentów klientów biura Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe umiejętność - wystawianie faktur i rachunków przy pomocy programu komputerowego umiejętność - obsługa urządzeń biurowych i sekretariatu...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca autobusu komunikacji regionalnej - GRYF

P.A. GRYFP.A. GRYF
Kartuzy

Miejsce pracy Kartuzy (baza Kartuzy, ul. Kościerska) - rozpoczęcie/zakończenie). Praca na liniach komunikacji regionalnej w powiecie kartuskim. Wymagania: – prawo jazdy kategorii D oraz ważny kurs przewozu osób, – punktualność, sumienność, – kultura osobista. Oferujemy – umowę o pracę na cały...

26.04.202426.04.2024
od 6400 zł

Staż w dziale kadr i płac

DOROTADOROTA
Prokowo

Witam poszukujemy do Naszego biura wsparcia do działu kadr i płac. Oferta skierowana jest do osoby bezrobotnej , z uwagi na możliwość odbycia stażu oferowanego przez Powiatowy Urząd Pracy, a następnie możliwość podjęcia pracy na umowę o pracę. Szukamy osób komunikatywnych, chętnych do pracy i nauki...

05.12.202305.12.2023
Praktykapraktyka