Filtruj

Praca Kadrowy B - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG (O)

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W TARNOWIEPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W TARNOWIE
Tarnów

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz w ramach wczesnego wspomagania rozwoju w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 Wymagania: wykształcenie wyższe, min. 6 ...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka mile widziane orzeczenie Batorowo dobry dojazd

ZAKŁADY USŁUGOWEZAKŁADY USŁUGOWE
Tarnowo Podgórne

EZT to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości powierzchni biurowo - produkcyjnej w Batorowie.Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością dlatego do kontaktu zapraszamy również osoby posiadające orzeczenie...

29.04.202429.04.2024