Filtruj

Praca Kadry Administracyjne - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

starszy inspektor wojewódzki

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Białystok

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy inspektor wojewódzki do spraw pozamilitarnych przygotowań obronnych w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 15-213 Białystok Ul. Mickiewicza 3 Zakres zadań wykonywanych na st...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Administracji

MIŁOSZMIŁOSZ
Białystok

Opis stanowiska: Wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych Wsparcie dla pracowników firmy Prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji Wystawianie oraz wprowadzanie faktur Kontakt z kadrami oraz księgowości Oczekujemy: Wykształcenia min. średniego/wyższe Bard...

21.05.202421.05.2024

Projektant branży drogowej

ŁUKASZ MILEWSKIŁUKASZ MILEWSKI
Białystok

Opis Firma Drogowiec powstała w 2015 roku. Zajmujemy się opracowywaniem dokumentacji projektowych dróg i ulic wraz z infrastrukturą towarzyszącą, we wszystkich stadiach: koncepcje, analizy kosztowe, projekty budowlane i wykonawcze, specyfikacje techniczne, kosztorysy, organizacje ruchu. Posiadamy ...

09.05.202409.05.2024