Filtruj

Praca Kadry Administracyjne - Katowice

1-2 z 2 ofert pracy

Zdobądź doświadczenie jako Office Manager/Asystent biura.

OFFICERECRUITMENTMATOFFICERECRUITMENTMAT
Katowice

Poszukujemy do Naszego zespołu Office Managera. Praca od zaraz w siedzibie firmy znajdującej się w samym Centrum Katowic. Wymagamy : umiejętności nawiązywania i budowania relacji z kandydatami podczas rozmów telefonicznych oraz podczas pracy biurowej biegłej obsługi pakietu MS Office (Word, Exce...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS.ADMINISTRACJI I KADR

nowa oferta
MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BĘDZINIEMIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BĘDZINIE
Będzin

Zakres obowiązków: 14. Ogólny zakres obowiązków Zadania administracyjno- gospodarcze: -obsługa Sekretariatu Biblioteki: prowadzenie terminarza i organizacja spotkań biznesowych i innych Dyrektora, organizowanie przepływu informacji oraz dokumentów, sporządzanie pism, -prowadzenie dokumentacji i spra...

12.06.202412.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0430 s