Filtruj

Praca Kadry - Busko-Zdrój

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Sklepu odzieżowego w sieci kaes. Busko-Zdrój

MKRI SP. Z O.O.MKRI SP. Z O.O.
Busko-Zdrój

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, angażujące się w pracę zespołową, lubiące kontakt z klientem i chcące nawiązać długoterminową współpracę. Jeżeli dobrze odnajdujesz się w zarządzaniu zespołem, jesteś ambitny, potrafisz przewodzić i jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych to...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

WJAP SP. Z O.O.WJAP SP. Z O.O.
Wełecz

Zakres obowiązków: Obsługa sekretariatu, urządzeń biurowych, przygotowanie dokumentacji przetargowej, nadzorowanie dokumentacji kadrowej. Wymagania: wykształcenie - inne średnie zawodowe zawód - Pracownik biurowy uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa urządzeń biurowych umiejętność ...

29.05.202429.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wełecz

Numer oferty: StPr/24/0277Obowiązki:Obsługa sekretariatu, urządzeń biurowych, przygotowanie dokumentacji przetargowej, nadzorowanie dokumentacji kadrowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B obsługa urządzeń biurowych znajomość pakietu MS Office Wykształcenie:...