Filtruj

Praca Kadry - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

Referent ds. Certyfikacji

KADRYKADRY
Gorlice

GÓR-STAL Sp. z o.o. GORLICE Producent Płyt Warstwowych poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko: Referent ds. Certyfikacji Miejsce pracy: GORLICE (województwo małopolskie) Wymagania: - znajomość j. angielskiego komunikatywna (B2) - wykształcenie licencjat lub wyższe -samodzielność i ...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
Grybów

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i obsługa interesantów. Rozpisywanie grafiku jazd. Przesyłanie dokumentacji drogą elektroniczną do MORD. Obsługa urządzeń biurowych. Obsługa programów: Płatnik, programó kadrowych, ksiąg podatkowych, Microsoft Word, Excel. Prowadzenie dokumentacji związanej z kursami ...

28.05.202428.05.2024

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brzyście

Numer oferty: StPr/24/0954Obowiązki:Pracownik ochrony fizycznejRównoważny system czasu pracy6:00-18:0018:00-6:00Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: 39-307 Brzyście 35, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane doku...

16.05.202416.05.2024