Filtruj

Praca Kamieniarz - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Kamieniarz- praca od zaraz Holandia

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Legnica

Kamieniarz- praca od zaraz HolandiaMiejsce pracy: Holandia, Arnhem, Helmond, Dordrecht,Wymagania:- udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego- sprawność fizyczna- prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazdPracodaw...

06.05.202406.05.2024

Kamieniarz budowlaniec

GEMEXGEMEX
Legnica

Praca na stanowisku- pilarz oraz prace towarzyszące przy obróbce kamienia i stawianiu nagrobków, doświadczenie w zawodzie, wiek do 45 lat...

PRACOWNIK BIUROWY

KAMIENIARZ S.C.KAMIENIARZ S.C.
Nowa Wieś Grodziska

Zakres obowiązków: wykonywanie zadań związanych z obsługą biura Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Umiejętność pracy w zespole mile widziane doświadczenie zawodowe...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0279 s