Filtruj

Praca Kamil M - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Malarz – praca w Niemczech- darmowe mieszkanie

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków:- wszelkie prace związane z zawodem malarza- malowanie okien, drzwi, fasad- inne prace wykończenioweWymagania:- doświadczenie w pracy jako malarz- znajomość języka niemieckiego- mile widziane prawo jazdy i własny samochódOferujemy:-atrakcyjną stawkę godzinową-zakwaterowanie-kontrak...

27.05.202427.05.2024

Pracownik magazynu

KAMILAKAMILA
Bydgoszcz

Rurex Sp. z o.o. Dystrybutor nowoczesnych systemów instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik magazynu Opis stanowiska: obsługa klienta obsługa wózka widłowego prawo jazdy kat. B kompletowanie zamówień, kompletowanie towaru z magazynu, rozładunek dostaw...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik inwentaryzacji: Nakło nad Notecią

Nakło Nad Notecią

Zatrudnimy osoby chętne do pracy w charakterze pracownika inwentaryzacji (liczenie asortymentu). Inwentaryzacje odbędą się w miejscowości: Data: 11.06.2024 - Nakło Nad Notecią - godz. 20:00 W ofercie dostępnych jest wiele innych inwentaryzacji. Wymagania: -ukończony 16 rok życia -chęć do pracy...

24.05.202424.05.2024
od 27 zł