Filtruj

Praca Kamil - Namysłów

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ-OFPR/24/0294

nowa oferta
RESTAURACJA FANTAZJA SMAKU KAMIL JUSZCZAKRESTAURACJA FANTAZJA SMAKU KAMIL JUSZCZAK
Namysłów

Zakres obowiązków: Wg stanowiska Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - mile widziane doświadczenie umiejętność - chęci do pracy umiejętność - mile widziana książeczka sanepid staż pracy ogółem - lata: 1...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA PRZY HODOWLI TRZODY CHLEWNEJ W SZWECJI

nowa oferta
KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Wołczyn

PRACA PRZY HODOWLI TRZODY CHLEWNEJ W SZWECJIMiejsce pracy: Szwecja, Västerås, Port w Karlskronie, Port w YstadZakres obowiązków:-standardowe zadania związane z hodowlą trzody chlewnej-opieka nad trzodą chlewną-prace porządkowe w chlewie-inne drobne naprawy i zadania konserwacyjneOczekiwania:-komunik...

SPT Furniture Logistics zatrudni kierowce DE,AT,CZ,SK Dostawa Mebli

KAMILKAMIL
Bralin

Firma SPT Furniture Logistics zatrudni kierowcę z doświadczeniem min. 1 rok. Praca przy dostawie mebli wraz wniesieniem do domów i mieszkań. Trasy 1 i 2 dniowe. Wyjazdy w podwójnej obsadzie, mile widziane duety. WYMAGANIA * Doświadczenie minimum 1 rok. * Wiek od 23 lat * Język Angielski lub Ni...

20.05.202420.05.2024
od 9000 zł