Filtruj

Praca Kan - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Technik Utrzymania Obiektu K/M

SPIESPIE
Bydgoszcz

O nas SPIE OPCO Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi Facility Management dla klientów o rozproszonym modelu biznesowym. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze technicznej placówek handlowych na terenie całego kraju, jak również w usługach dodatkowych w obszarze utrzymania technicznego nieruchomości,...

31.05.202431.05.2024

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH(NR 1457)

MORSIK PIOTR SNOPKO PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWEMORSIK PIOTR SNOPKO PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: montowanie instalacji wod.-kan., C.O, C.T oraz gazów medycznych, planowanie pracy, wyznaczanie zadań pomocnika, czytanie projektów , wyznaczanie tras instalacji. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Hydraulik umiejętność - prawo jazdy kat. B...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH (NR 1457)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bydgoszcz

Numer oferty: StPr/24/1457Obowiązki:montowanie instalacji wod.-kan., C.O, C.T oraz gazów medycznych,planowanie pracy,wyznaczanie zadań pomocnika,czytanie projektów , wyznaczanie tras instalacji.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. BWykształcenie:zasadnicze zawodo...