Filtruj

Praca Kan - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

KONSERWATOR SIECI WOD.-KAN.

nowa oferta
ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W ŚWILCZYZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W ŚWILCZY
Świlcza

Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawa uszkodzeń sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kategoria - B mile widziane wykształcenie techniczne, • doświadczenie w branży wod-kan oraz w usługach komunalnych mile widziane, • mile...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Świlcza

Numer oferty: StPr/24/2466Obowiązki:Konserwacja i naprawa uszkodzeń sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kategoria - BWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:mile widziane wykształcenie techniczne, • doświadczenie w bra...

Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie