Filtruj

Praca Kana - Bytów

1-3 z 3 ofert pracy

Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej

PRO PEOPLE SP. Z O.O.PRO PEOPLE SP. Z O.O.
Bytom

Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej Miejsce pracy: Bytom Twój zakres obowiązków Kompletowanie pełnej dokumentacji projektowej Adaptacja, modyfikacja istniejącej dokumentacji projektowej Udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej we wszystkich branżach Uzgadnianie szczegółów rozwiązań...

14.05.202414.05.2024

Murarz/Zbrojarz/Instalator

PAWEŁPAWEŁ
Bytom

PRACA POMOCNIK INSTALATORA WOD-KAN, CO! PRACA MURARZ/ZBROJARZ Poszukuję osób do pracy na stanowski pomocnik instalatora wod-kan C.O. ora fachowaca w branży budowlanej: Murarz/Zbrojarz. Wymagane prawo jazdy kat. B Chętnych zapraszam do kontaktu 51*******60 Obowiązki: Wykonywanie prac murarskich...

08.05.202408.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ

BAM SP. Z O.O.BAM SP. Z O.O.
Bytom

Zakres obowiązków: obsługa, konserwacja, naprawy i remonty sieci: c.o., c.w.u., wod. - kan. i p. poż. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: min. rok doświadczenia zawodowego, świadectwo egzaminu spawacza gazowego 311....

07.05.202407.05.2024