Filtruj

Praca Kana - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

nowa oferta
MEDIAEXPERTMEDIAEXPERT
Łódź

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy Technika w Dziale Utrzymania Ruchu Lokalizacja: Jędrzejowska 43a Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! ...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER C.O WOD-KAN

nowa oferta
NAMI INSTALACJE GAZOWE, CO, WOD-KAN, PAWEŁ MATUSIAK; NAMI INSTALACJE GAZOWE-CO-WOD-KAN S. C.NAMI INSTALACJE GAZOWE, CO, WOD-KAN, PAWEŁ MATUSIAK; NAMI INSTALACJE GAZOWE-CO-WOD-KAN S. C.
Łódź

Zakres obowiązków: - konserwacje, bieżące remonty, prace wykonywane w budynkach mieszkalnych wspólnot mieszkaniowych na terenie Łódź - Bałuty Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe - umiejętności w zakresie hydrauliki - kursy kwalifikacyjne do zawodu...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0475 s