Filtruj

Praca Kancelaria Finansowa - Cieszyn

1-3 z 3 ofert pracy

Księgowa / Księgowy

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Cieszyn

Zadania: Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów kancelarii Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT Sporządzanie sprawozdań finansowych Kontakt z klientami Kontakt z Urzędem Skarbowym Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata) Doświadczenie w pracy na pełnych księgach Wykszta...

27.04.202427.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowa/księgowy oraz kadrowa/kadrowy

KANCELARIAKANCELARIA
Cieszyn

Kancelaria Księgowa, której siedziba znajduje się w Cieszynie, poszukuje specjalistów na stanowisko księgowe oraz kadrowe. 1. Kandydat/kandydatka na stanowisko księgowego/księgowej: Zakres obowiązków: - samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, - kontrola m...

22.01.202422.01.2024

Doradca ds. nieruchomości.

INVEST HOMEINVEST HOME
Wisła

Biuro Nieruchomości INVEST HOME z Rybnika poszukuję do współpracy ambitnych i energicznych osób na stanowisko Doradcy/agenta w obrocie nieruchomościami.Jeżeli masz doświadczenie w tej branży to aplikuj!Posiadamy wsparcie doradców finansowych co owocuje skutecznością w uzyskaniu kredytu dla naszych k...

15.03.202415.03.2024