Filtruj

Praca Kancelaria Notarialna - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

asystent notariusza

ADRIANA SZCZYGIEŁADRIANA SZCZYGIEŁ
Bielsko-Biała

Obowiązki: Zarządzanie korespondencją prowadzenie ksiąg notarialnych w wersji elektronicznej i papierowej Przygotowywanie dokumentów Praca z pakietem Office Zarządzanie kalendarzem i organizacja spotkań Wysyłanie dokumentów Obsługa klienta Wymagania: Minimum średnie wykształcenie Samodziel...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kancelaria Notarialna - sekretariat

NOTARIUSZNOTARIUSZ

Kancelaria Notarialna w Bielsku-Białej zatrudni pracownika na stanowisko obejmujące administracyjną obsługę kancelarii. Zakres obowiązków: prowadzenie repertorium oraz innych ksiąg notarialnych, wystawianie faktur, robienie wypisów, odpisów, poświadczeń, obsługa telefoniczna i osobista klientów,...

26.05.202426.05.2024

Pracownik Administracyjny (Kancelaria Notarialna)

ALINA ŚWIERCZEKALINA ŚWIERCZEK

OPIS Kancelaria Notarialna w Bielsku-Białej zatrudni osobę na stanowisku pracownika sekretariatu (obsługa administracyjna Kancelarii) Zakres obowiązków: - obsługa sekretariatu (obsługa repertorium, archiwizacja dokumentów, sprawy biurowe), - przygotowywanie projektów wniosków wieczystoksięgowych...

15.05.202415.05.2024