Filtruj

Praca Kancelaria Podatkowa - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Księgowa / Księgowy | premia uznaniowa + benefity

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Bielsko-Biała

Zadania: Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów kancelarii (praca na pełnych księgach) Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT Sporządzanie sprawozdań finansowych Kontakt z klientami Kontakt z Urzędem Skarbowym Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata) Doświadczenie w pracy...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowa

KANCELARIA PRAWNO- PODATKOWAKANCELARIA PRAWNO- PODATKOWA
Andrychów

Obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:Księgowa / KsięgowyMiejsce pracy: Polska / Śląskie: Bielsko- Biała/ Polska/ Małopolskie: AndrychówObowiązki• > Prowadzenie ksiąg rachunkowych• > Prowadzenie rejestrów VATWymagania• > Umiejętność logicznego myślenia• > Dążenie do osiągnięcia sat...

29.02.202429.02.2024