Filtruj

Praca Kancelaria Podatkowa - Koszalin

1-2 z 2 ofert pracy

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PROGRES SP. Z O.O.KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO PROGRES SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.: prowadzenie pełnej obsługi księgowej Klienta, dekretowanie i księgowanie dokumentów, przygotowywanie deklaracji podatkowych w tym VAT oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, współpraca z...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowy/Księgowa

ADAM TEPURSKIADAM TEPURSKI
Koszalin

Kancelaria Podatkowa PLUS S.C. zatrudni pracownika na stanowisko Księgowy/Księgowa do samodzielnej obsługi księgowej podmiotów gospodarczych. Czego oczekujemy: -doświadczenia w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych; -znajomości przepisów prawa podatkowego w zakresie umożliwiającym samodzieln...

22.04.202422.04.2024
od 4500 zł