Filtruj

Praca Kancelaria Prawa - Myszków

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik działu administracji

ILONAILONA
Myszków

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa administracyjna firmy przygotowanie umów, pism, wniosków przygotowanie dokumentacji do spraw sądowych dla kancelarii radców prawnych, z którymi współpracuje firma kontakt z kancelariami radców prawnych obsługujących firmę udział w zadaniach projektowych realiz...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator linii produkcyjnej - podstawa nawet do 5000 zł NETTO

OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Dąbrowa Górnicza

Czym będziesz się zajmował? Przygotowywanie do cyklicznych przeglądów technologicznych Sporządzanie raportów produkcyjnych i zmianowych Zapewnienie optymalnej pracy urządzeń linii produkcyjnej Kontrola pracy maszyny myjącej i suszącej szkło Kontrola pracy pieco-walcarki Kontrola temperatury i wilgot...

04.07.202404.07.2024

Operator linii produkcyjnej -\u003E podstawa nawet do 5000 zł NETTO

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polsk...

03.07.202403.07.2024