Filtruj

Praca Kancelaria - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

nowa oferta
KANCELARIA NOTARIALNA PRZEMYSŁAW SOKÓŁKANCELARIA NOTARIALNA PRZEMYSŁAW SOKÓŁ
Zamość

Zakres obowiązków: Obsługa sekretariatu kancelarii, udzielanie informacji, przygotowywanie projektów, dokumentów. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - dyspozycyjność umiejętność - obsługa komputera Chęć do samodzielnego dokształ...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1246Obowiązki:Obsługa sekretariatu kancelarii, udzielanie informacji, przygotowywanie projektów, dokumentów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: dyspozycyjność obsługa komputera Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceWymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Księgowy / Księgowa

nowa oferta
MICHAŁMICHAŁ
Zamość

Kancelaria Prawno - Finansowa LEXTRI sp. z o.o., poszukuje osoby na samodzilenym stanowisku specjaliste ds. księgowowości. Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej obsługi księgowej klientów spółki (o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym) zgodnie z obowiązujacymi przepisami pra...

20.05.202420.05.2024
od 5000 zł