Filtruj

Praca Kano - Koszalin

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER WOD. - KAN.

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII ŚRODOWISKA EKOWODROL SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII ŚRODOWISKA EKOWODROL SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: - układanie sieci / instalacji wodno-kanalizacyjnych - montaż studzienek, aeratorów, filtrów, rurociągów technologicznych - obsługa urządzeń budowlanych w ramach posiadanych uprawnień - transport materiałów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy ...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Koszalin

Numer oferty: StPr/24/1129Obowiązki:- układanie sieci / instalacji wodno-kanalizacyjnych- montaż studzienek, aeratorów, filtrów, rurociągów technologicznych- obsługa urządzeń budowlanych w ramach posiadanych uprawnień- transport materiałówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Pra...