Filtruj

Praca Karcher

Wynagrodzenie
Oferty pracy w innych miastach
1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik na stoczni

nowa oferta
ANTHEA SP. Z O.O.ANTHEA SP. Z O.O.
Gdynia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, klucze udarowe itp.), obsługa piaskarki i myjki (karcher), praca przy linii wału i steru na statkach i na warsztacie, obsługa suwnicy. WYMAGANIA: znajomość języka angielskiego (komunikatywny), znajomość języka polskiego (komunikatywn...

02.05.202402.05.2024

Magazynier Logistyk - Karcher Center Damga

nowa oferta
BIUROBIURO
Stary Konik

Firma poszukuje pracownika do prac Logistyczno - Magazynowych Zakres obowiązków: - obsługa procesów przyjęcia i wydawania towarów - obsługa wysyłek towarów - kontrola przepływów magazynowych - dbałość o porządek magazynowy - nadzór nad stanami magazynu - realizacja dostaw bezpośrednich Wymag...

01.05.202401.05.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik

nowa oferta
SPACE WORKSPACE WORK
Gdynia

Zakres obowiązków obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, klucze udarowe itp.), obsługa piaskarki i myjki (karcher), praca przy linii wału i steru na statkach i na warsztacie, obsługa suwnicy. Wymagania znajomość języka angielskiego (komunikatywny), znajomość języka polskiego (komunikatywna ...

30.04.202430.04.2024