Filtruj

Praca Karma Zdrowia - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKUN

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE C. M. B. B. SERAFITKIDOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE C. M. B. B. SERAFITKI
Poznań

Zakres obowiązków: Wykonywanie podstawowowych czynności przy osobie niepełnosprawnej: utrzymanie higieny osobistej, pomoc w karmieniu organizacja czasu wolnego podopiecznym. Praca na 3 zmiany: 6-14,14-22, 22-6 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - umiejętność pracy w zes...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekun dzienny - PRACA

MAGDALENAMAGDALENA
Poznań

Nowo powstający punkt opieki dziennej poszukuje ciepłej, cierpliwej i kochającej dzieci osoby :) Obowiązki: Opieka nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat Organizowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych i zabawowych. Dbanie o bezpieczeństwo i higienę dzieci. Pomoc w codziennych czynnościach związanych...

20.06.202420.06.2024

Doradca klienta w sklepie zoologicznym

AGNIESZKAAGNIESZKA
Poznań

Szukamy nowej osoby do zespołu Aligator ZOO w Poznaniu na stanowisko Doradcy Klienta Miejsce pracy: Sklep Aligator Zoo Poznań Kim jesteśmy? Aligator ZOO to polska sieć specjalistycznych sklepów zoologicznych. Od 20 lat tworzymy naszą markę, która powstała z pasji do zwierząt, dlatego w każdym ...

04.01.202404.01.2024
od 4300 zł