Filtruj

Praca Karo - Słubice

1-3 z 3 ofert pracy

Aplikant

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Słubice

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim Lubuski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Aplikant do spraw stanowisko przygotowujące do pracy na stanowisku inspektora transportu drogowego - Oddział Wydziału Inspekcji w Słub...

28.03.202428.03.2024

Praca w ochronie - pół etatu (22 zł netto) - Kostrzyn nad Odrą

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Kostrzyn Nad Odrą

Zakres obowiązków: Obsługa monitoringu Zapobieganie kradzieżom Wymagania: Wysoka kultura osobista Niekaralność Spostrzegawczość, stanowczość i zdecydowanie Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Stawka godzinowa 22 zł netto (na rękę)...

18.04.202418.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Ochrona w sklepie

BIUROBIURO

Pracownik ochrony sklepu Umowa zlecenie / umowa o pracę Zadania na stanowisku: -Zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa w sklepie; -Obserwacja sali sprzedaży; -Monitorowanie, kontrola i ujęcie klienta w przypadku podejrzenia kradzieży. Profil kandydata: Jesteś osobą niekaraną Jesteś odpowiedzia...

29.09.202329.09.2023