Filtruj

Praca Karol - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

POMOC NAUCZYCIELA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KAROLA MUSIOŁAPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KAROLA MUSIOŁA
Opole

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi z orzeczeniami o niepełnosprawności, opieka , praca w godz.7:30-15:30 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Menadżer Zespołu Sprzedażowego średnia 12000 PLN

KAROLKAROL
Opole

Dzień dobry, nazywam się Karol Kowalski jako Zarządzający Obszarem Sprzedaży w PZU Życie S.A stawiam na stabilność i zarobki. Do nowej Sieci Nadodrzańskiej poszukuję na terenie Opolszczyzny zarządzającego, który zasili szeregi 16 osobowego zespołu w moim obszarze. Szukam osoby, która ma doświad...

22.04.202422.04.2024
od 10000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Dekarz Blacharz Szwajcaria netto 21.000zł-24.000zł m-c

KAROLKAROL
Opole

Dla naszego wieloletniego klienta ze Szwajcarii poszukujemy Dekarzy-Blacharzy (Bauspengler) Zatrudnimy również pomocników którzy mają doświadczenie na tym stanowisku (Bauspengler) Wymagany komunikatywny Niemiecki. Doświadczenie ze Szwajcarii lub praca na obróbce dachów kościołów jest bardzo duży...

19.04.202419.04.2024
od 26000 zł